İhracat Talepleri; bu sayfada yer alan ihracat alım talepleri listesi TurkishExporter'a has ihracat geliştirme uygulamasıdır. Burada yer alan yurt dışı alım talepleri yani "ihracat talepleri" sadece Turkish Exporter'a gelen alım taleplerinden oluşur.

Bu sayfalarda yer alan hiç bir ihracat talebi, Ticaret Bakanlığı'na bağlı Yurt dışı ticaret müşavirlikleri, ticaret müşavirleri, konsolosluklar ve büyükelçiliklerden alınamamaktadır ya da başka bir yabancı kaynaktan derlenmemektedir. Burada yer alan ve son 24 saat içerisinde gelen ve canlı (aktüel) taleplerin her biri şirketimize ulaşmış gerçek alıcılar tarafından sağlanmaktadır.

Türkiye'nin en büyük ihracat portali olan TurkishExporter bu alım taleplerine 22 yıllık iş ağları ve bilgi birikimi sayesinde ulaşmaktadır. Buradaki ihracat alım taleplerinin doğduğu ana kaynak ise şirketimize ait milyonlarca sayfayı içeren "TETN - Turkish Exporter Trade Networks" sayfalarıdır. Bu "Trade Network" ise on bine yaklaşan web siteleri topluluğundan oluşmaktadır.

Burada yer alan alıcı firmaların ad, adres ve iletişim bilgileri ile alım taleplerinin detaylarını içeren her bir talep, uzman danışmanlarımızca gözden geçirildikten sonra burada yer almaktadır. Her gün ortalama 150 -200 ihracat talebi yer alan bu sayfaları ise sadece ücretli üyelerimiz görebilmektedir.

İhracat yapan her Türk şirketi böylesi bir kaynağı mutlaka kullanması gerekir. Türk ihracat şirketlerinde çalışan İhracat Müdürleri, İhracat Uzmanları, Brokerlar ve firma sahipleri her gün bu sayfaları mutlaka görmelidir. TurkishExporter ihracat portali ücretli üyeleri kendilerine gelen taleplere "MyPage" sayfalarına bağlanarak anlık olarak görebilirler.

36 ana sektör ve 450'ye yakın alt sektörde indekslenen bu ihracat mal talepleri, ihracatçıların kendi sektörlerindeki taleplere hızla ulaşılmasını sağlar. Tekstil ihracatı talepleri, tekstil ihracat talepleri sekmesinde yer alırken gıda sektörü talepleri gıda ihracat talepleri kısmında yer alır.

Burada yer alan talepleri yıllık üyelik yapmak suretiyle izleyebilen Türk firmaları ayrıca kendi sektörleri dışında yer alan alım taleplerini KİM - Kolay İhracat Müşteri sayfalarımızdan seçebilir ve istediğine erişebilir.

İhracatçı Türk şirketlerine üreticiler ve satıcılarına teklif vermek yani ihracata mal vermek istiyorsanız burada yer alan formu doldurup ihracat ürün tekliflerinizi satış olarak buraya bırakabilirsiniz.

KATEGORİLER

ÜLKELER

GÜNCEL İHRACAT TALEPLERİ

Aluminium foil importing - Croatia

we are looking for supplier of aluminium household foil in thicknesses 9my, 11my and 14my for conversion business.

şimdi Alım Talebi Hırvatistan credi-Icon 10

Sesame seeds buying request - Turkey

Thoes kind of seeds 5 ton

2 dakida önce Alım Talebi Türkiye credi-Icon 10

Vermicelli importing to Iraq

we can talk about vermicelli

5 dakida önce Alım Talebi Irak credi-Icon 10

V belt import to Bangladesh

are you v belt manufactureres?

10 dakida önce Alım Talebi Bangladeş credi-Icon 10

Trailer parts importing - Lebanon

I need trailer parts

12 dakida önce Alım Talebi Lübnan credi-Icon 10

Recuperator importing to Pakistan

We need a high temperature recuperator for our billet rolling mill furnace our flue is 1000 12000 nm3 service temperature 1250c

15 dakida önce Alım Talebi Pakistan credi-Icon 10

Kiwi import inquiry - Australia

We intend to start importing kiwi from Turkey to Sydney

18 dakida önce Alım Talebi Avustralya credi-Icon 10

Importation Kitchen sinks - Rwanda

I am writing to you to make an inquiry of 15 kitchen sinks (double) Please note those sinks are for our own use

23 dakida önce Alım Talebi Ruanda credi-Icon 10

Hand dryers importing - Rwanda

Can you recommend hand dryers manufacturers from turkey

26 dakida önce Alım Talebi Ruanda credi-Icon 10

Import of dry cleaning supplies - Georgia

we need for our company dry cleaning supplies

29 dakida önce Alım Talebi Gürcistan credi-Icon 10